Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | other |
| Power (W) | 100-199W |
| Housing Material | PP |
| Function | Bean Grinder |
| Certification | CCC |
| Type | bean grinder |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | Dani Zhang |
| Origin | Mainland China |
| size | 29×18.5×12.5cm |
| powder warehouse | 150g |
| bean warehouse | 250g |
Instock
There are no reviews yet.