Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Espresso |
| Certification | CB, CE, CSA, LFGB, UL, UR |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | HiBREW |
| Origin | Mainland China |
| pump pressure | 20bar |
| coffee type | espresso machine, cappuccino, ground coffee, ese pod |
Instock
There are no reviews yet.