Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 350W |
| Housing Material | Plastic |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups |
| Brand Name | ZHONGLAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.