Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Name: | Coffee Machine |
| model: | DL-KF5400 |
| Power: | 1050W |
| Water tank capacity: | 1.2L |
| Product size: | 160*383*311MM |
| Net weight: | 3.3KG |
Instock
There are no reviews yet.