Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 36 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Function | Espresso |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | >16 cups |
| Brand Name | GZZT |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.