Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Espresso |
| Certification | O |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | New and elegant third generation EM-18 coffee machine |
| Model | EM-18 |
| Voltage | 220V/50-60Hz |
| Weight | 11kg |
| Boiler | 420ml |
| Size | 260*280*390mm |
| Water tank | 3.5L |
| Meterial | Stainless steel |
| Product number | GL2133L |
| application | coffee bar, snack bar, bread store, etc |
Instock
There are no reviews yet.