Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Cafe American |
| Certification | none |
| Type | Drip coffee maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | Barsetto |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Electric kettle |
| Voltage | 220V |
| Power | 1000W |
| Capacity | 600ML |
| function1 | Hand Punch Coffee Pot |
| function2 | Gooseneck Kettles |
| function3 | Electric Kettle |
Instock
There are no reviews yet.