Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 55 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Function | Espresso, Steam, heating, automatic cleaning, temperature control, easy to clean |
| Type | Espresso Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | YNPO |
| Origin | Mainland China |
| Product Categories | Coffee machine |
| Coffee machine type | Italian-style semi-automatic |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| Body material | plastic |
| Water tank capacity | 0.5-1.2L (inclusive) |
| Feature 1 | coffee making machine |
| Feature 2 | Italian coffee maker |
| Feature 3 | espresso coffee maker |
Instock
There are no reviews yet.