Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 14 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W |
| Housing Material | Glass |
| Function | Japan Style |
| Certification | CB, CE |
| Type | Vacuum Coffee Maker |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | TEAEGG |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Electric siphon pot |
Instock
There are no reviews yet.