Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | 545466 |
| Voltage: | 111V~240V (inclusive) |
| Usage: | Semi automatic |
| Pump pressure: | 4 bar and below |
Instock
There are no reviews yet.