Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.899 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | >299W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Type | Drip coffee maker |
| Capacity (Cup) | 12-14 cups |
| Brand Name | oein |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black Stainless Steel |
| Product Dimensions | 10"D x 7.87"W x 14.35"H |
| Special Feature | Auto Shut-Off, Timer, Cup Warmer, Dishwasher Safe, Permanent Filter |
| Coffee Maker Type | Drip Coffee Machine |
| Capacity | 4.4 Pounds |
| Item Weight | 6.4 Pounds |
| Wattage | 1100 watts |
Instock
There are no reviews yet.