Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.221 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Power (W) | >299W |
| Housing Material | Plastic |
| Type | Drip coffee maker |
| Capacity (Cup) | 12 cups |
| Brand Name | oein |
| Origin | Mainland China |
| Color | Stainless Steel and Black |
| Product Dimensions | 7.9"D x 7.9"W x 14.2"H |
| Coffee Maker Type | Drip Coffee Machine |
| Capacity | 12 Cups |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 7.1 Pounds |
| Wattage | 1000 watts |
Instock
There are no reviews yet.