Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Cup) | 5-10 cups |
| Brand Name | Dani Zhang |
| Origin | Mainland China |
| Starry Sky Grey Diamond Pot | 600ml |
| Wooden handle hand-held teapot | 600ml |
| Coffee bean grinder | CNC 5star Stainless Steel core |
| Filter Paper | 100pieces |
Instock
There are no reviews yet.