Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Model Number | MK-37EBG |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.