Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 105.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 7w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 3 years |
| Core Components | Engine |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/380V |
| Power | 2200, 2200w |
| Dimension(L*W*H) | 760*480*880 |
| Weight | 67 KG |
| Warranty | 3 years |
| Application fields | Snack food factory, Bakery |
| Raw material | Flour |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Multi-Function Packaging Machine |
| MOQ | 1 Set |
| Feature | Easy Opperation |
| Weight (KG) | 67 |
| Type | Cake Dough Mixer Machine |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Capacity | 25L |
| Keyword | Dough Mixer Bakery Equipment |
Instock
There are no reviews yet.