Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 9 cm |
| Capacity | 250 ml |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity: | 1200mAh |
| Product power: | 23W |
Instock
There are no reviews yet.