Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 3-6 |
| Mixing Bowl Capacity | 11L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 44*29*39CM |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl, Pouring Shield, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Sokany-269 |
| Feature | Beater Ejector Button, Bowl-Lift Design, CordLess, Tilt-Head Design, Anti slip base |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Power(W) | 1700 |
| Operation | Rotate button |
| Application | Outdoor, Hotel, Household |
| function | Knead dough/Beat eggs/Stir minced meat |
Instock
There are no reviews yet.