Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.