Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 350ml |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Mixing Bowl Capacity | 3.5L or 3.0L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15*29*27CM |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | Plastic |
| Model Number | 4CSJ |
| Feature | Beater Ejector Button, CordLess, Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 600W |
Instock
There are no reviews yet.