Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 26 cm |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 300*270*150mm |
| Accessories | Flat Beater, Dough Hook, Wire Whip |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LJ-9518/9519 |
| Feature | Beater Ejector Button, Bowl-Lift Design |
| Structure | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Brand Name | HPH2O |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.