Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 52 × 80 cm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Housing | Alloy |
| Model Number | FWD-16279 |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.