Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 58 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 2 |
| Mixing Bowl Capacity | 10L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 630*510*300mm |
| Accessories | Flat Beater, Dough Hook, Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | KLD30 |
| Feature | Can rotate |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE, CO |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| Brand Name | LEIBIN BL |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 630*510*300mm |
| Weight | 40kg |
Instock
There are no reviews yet.