Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Model | Noodles with water 7.5-25Kg |
| Product voltage | 220v |
| Mechanical power | 2200 watts |
| Workload | 3- 10 minutes |
| Machine weight | 42.5KG |
Instock
There are no reviews yet.