Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.294 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 10 cm |
| Number of Speed Settings | 1 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 130*83*83MM |
| Accessories | Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | Plastic |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Food Mixers |
| Feature | CordLess, kitchen accessories |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | RoHS, CCC |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 45W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Mixing Bowl Capacity | 250ml |
| Support | retail, wholesale, customization, Dropshipping |
| Feature1 | Blender kitchen |
| Feature2 | portable blender |
| Feature3 | KITCHEN NOVEL KITCHEN ACCESSORI |
| Feature4 | mini blender |
| Feature5 | mixer kitchen |
| Feature6 | food processor |
| Feature7 | Mixer machine |
| Feature8 | kitchen mixer |
| Feature9 | Kitchen appliances |
| Feature10 | electric kitchen mixer |
| Feature11 | mini mixer |
Instock
There are no reviews yet.