Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.457 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 23 × 14 cm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15cm/5.91inch |
| Model Number | Wire Whips |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Lovoski |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Wire Whips Mixer |
| MainKey2 | wire whips attachment wire whisk replacement |
| MainKey3 | stainless steel egg cream stirrer kitchen supply |
| MainKey4 | egg cream mixer wire whips small whisk kitchen |
| MainKey5 | stand whisks stainless steel attachment beater |
| MainKey6 | replacement 304 Stainless Steel Wire Whips Mixer |
Instock
There are no reviews yet.