Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mixing Bowl Capacity | 8L |
| Accessories | Dough Hook, Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | HUANDI BEAR/HUANDI BEAR |
| Model | HDX-002 |
| Food contact material | 304 stainless steel |
| placement method | vertical |
| voltage | 220V |
| Smart Type | Other intelligence |
| gear | 6 |
| number of accessories | 6 pieces |
| capacity | 6L |
| net weight | 2.8kg |
| item number | 256 |
| material | stainless steel |
| power | 200W |
Instock
There are no reviews yet.