Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.606 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 7 Speed |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Blender Mixer |
| Feature | Beater Ejector Button, Tilt-Head Design |
| Structure | Hand Held |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Brand Name | zuumaa |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.