Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 54 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | OTHER |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Capacity: | 5 liters – 10 liters |
| Function: | stir, beat eggs, mix, and noodles |
| Color | red, blue |
| Speed gear | 7 or more |
| Rated voltage | 220 (V) |
| Motor speed | below 10000 rpm |
Instock
There are no reviews yet.