Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 24 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 350ml |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Mixing Bowl Capacity | 5.5L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 16.77*10.47*14.76 |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | TM-SM-1505HL |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE, RoHS, UL, CCC |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.