Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 45 × 79 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Mixing Bowl Capacity | 15L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 73*43*81.5cm |
| Accessories | Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | BJM-001 |
| Feature | Beater Ejector Button |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2200W |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Name | Dough Mixer |
| Model | BJM-001 |
| Power | 2200W |
| Voltage | 220V |
| Material | 304 stainless steel |
| Speed | 28 rpm |
| weight | 58kg |
Instock
There are no reviews yet.