Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 27 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 11 |
| Mixing Bowl Capacity | 5L |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl |
| Housing | Plastic |
| Model Number | BM602E |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 100-120/220-240 |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | Biolomix |
| Origin | Mainland China |
| Color | Red / White |
Instock
There are no reviews yet.