Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 25 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 220 |
| Power (W) | 7w, 2000 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 2 years |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| Private Mold | NO |
| Capacity of Work Bowl (Cup) | 5L |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 1086 |
| Type | Commercial Food Processor |
| Material | Plastic, ABS Plastic Housing |
| App-Controlled | NO |
| Speed | 6-speed Setting |
| Keyword | Electric Fruit Belnder |
| Color | Customized Color |
| Logo | Customized Logo |
| Blade | 304 Stainelss Steel |
| Motor | AC Motor |
Instock
There are no reviews yet.