Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 34 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00235 |
| Name | Automatic flour kneading machine |
| Model | HMJ35 |
| Package weight | 8KG |
| Packing size | 35*34*32 |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
Instock
There are no reviews yet.