Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 36 cm |
| Mixing Bowl Capacity | 1.7L |
| Model Number | YT-902 |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Power | 100W |
| Size | 245*245*345MM |
| Weight | 1.2KG |
Instock
There are no reviews yet.