Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 62 × 83 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Model | 10 liters of Kesuo Valley |
| Maximum weight 5 kg | Maximum weight 5 kg |
| Dimensions (mm) | 300* 530* 660 |
| Motor power | 90 watts |
| The speed of the barrel is adjustable | from 0 to 33 rpm |
| Rated voltage | 220V. |
Instock
There are no reviews yet.