Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.251 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 10 cm |
| Model Number | D01 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.