Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.843 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 16 × 14 cm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 136*136*329mm |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Food Mixers |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 3.7V |
| Power (W) | 24W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.