Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 33 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessories | Dough Hook, Mixing Bowl |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HM-5TD |
| Feature | Beater Ejector Button, Bowl-Lift Design, Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Bowl capacity | 5L |
| Package size | 550*330*450mm |
| Product size | 480*270*370mm |
| Material | Stainless steel |
| Shaft speed | 40-400RPM |
| Weight | 27kg |
| Modle | HM-5TD |
Instock
There are no reviews yet.