Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 80 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 450W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power | 1100W |
| Capacity | 100L |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.