Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.562 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 7 |
| Model Number | LY-610 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V |
Instock
There are no reviews yet.