Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 5 cm |
| Number of Speed Settings | 3 Speed |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 295*40mm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Mixing Bowl |
| Housing | Plastic |
| Model Number | Electric Food Mixer |
| Feature | Beater Ejector Button |
| Structure | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | saengQ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.