Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR |
| model | SHM01 |
| producing area | Chinese mainland |
| Placement method | table |
| Net weight | 3.9kg |
| power | 200W |
| capacity | 5L |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.