Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 26 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6-P |
| Mixing Bowl Capacity | 7QT |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Pouring Shield, Wire Whip |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | Plastic |
| Model Number | SM-986 |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | ETL |
| Voltage (V) | 100V-130V |
| Power (W) | 650W |
| Brand Name | Cheftronic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.