Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 100ml |
| Number of Speed Settings | 5 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 130mm*160mm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Wire Whip |
| Housing | Plastic |
| Model Number | 4DDQ-RSD-MiBai |
| Feature | Beater Ejector Button |
| Structure | Hand Held |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.