Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | OTHER |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 25*35*35 |
| Accessories | Dough Hook |
| Housing | Plastic |
| Model Number | DDQ-B03V1 |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric mixer |
| Model | DDQ-B03V1 |
| Capacity | 4L |
| Power | 300W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Product number | JD0012Q |
Instock
There are no reviews yet.