Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 370*250*315mm |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | YR- SM1509 |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | MODX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.