Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 32 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessories | Dough Hook, Mixing Bowl, Wire Whip |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Material | 304 stainless steel barrel |
| Color classification | 5.5L Green |
| Placement Method | Desktop |
| Gear | 6 |
| Net Weight | 4.3kg |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Quantity of accessories | 5 pieces |
| Food contact material | 304 stainless steel |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.