Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 32 cm |
| Housing | Plastic |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 250w |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
Instock
There are no reviews yet.