Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 45 × 50 cm |
| Number of Speed Settings | 6 |
| Mixing Bowl Capacity | 12L |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 49.5cm * 40cm * 44.5cm |
| Accessories | Dough Hook, Flat Beater, Wire Whip |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.