Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 36 cm |
| Housing | Alloy |
| Structure | Stand / Table |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1300W |
| Brand Name | XK&CC |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.